ساعات کاری : 10:00 تا 18:00 عصر

آدرس : تهران , لاله زار کوچه باربد

09124465615

هفته نامه تخصصی برق

کانون تبلیغاتی بناتدبیر،در حدود ۲۰ سال فعالیت در زمینه چاپ و تبلیغات،۱۰ سال فعالیت در بخش هفته نامه و افتخار بنیان گذاری اولین هفته نامه صنفی در ایران،نامی آشنا در عرصه چپ و تبلیغات به ویژه بخش هفته نامه می باشد،امیدواریم با توجه به شک شما را در انتخاب کانون ما برای سفارش و معرفی محصولات و،کسب و کار و برندتان را برطرف می کند.
حضور شرکتهای بزرگ برق در هفته نامه های ما،امکان بهتر دیده شدن نام برند،محصولات و کسب و کارتان و همچنین پیشرفت در زمینه ی فروش را برای شما به ارمغان می آورد.
پخش هفته نامه های ما هرهفته در روزهای شنبه و یکشنبه در مهمترین بازار برق ایران(لاله زار) و خیابان ناصر خسرو و همچنین در آخر هر ماه به همراه ماهنامه ها به تمام استان های ایران ارسال می شود.

طراحی هفته نامه به صورت رایگان

هزینه طراحی برای حضورتان در هفته نامه تخصصی برق کانون بناتدبیر به صورت کاملا رایگان می باشد.

طراحی در کمترین زمان

تیم مجرب کانون ما در کمترین زمان هرگونه طراحی شما را انجام می دهد.

طراحی حرفه ای

تیم مجرب کانون ما با سابقه و تجربه حدود ۲۰ سال در عرصه چاپ و ۱۰ سال در بخش هفته نامه تخصصی برق اطمینان از طراحی با کیفیت و حرفه ای را برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگیهای کانون تبلیغاتی بناتدبیر

از ویژگیهای مهم کانون تبلیغاتی بناتدبیر،نازلترین قیمت،بالاترین کیفیت و وسعت پخش هفته نامه های ما می باشد، که در اینجا باید اشاره کنیم که در مهمترین و بزرگترین بازار برق ایران(لاله زار) و خیابان ناصر خسرو می باشد و در آخر هر ماه به همراه ماهنامه های ما به استان های ایران ارسال می شود،که همین تفاوت ما باعث شده که از سایر همکاران خود در این عرصه پیشرو باشیم.

بنا تدبیر

آدرس و شماره های تماس جهت سفارش و حضوتان در هقته نامه های ما

آدرس:تهران _ خیابان لاله زار _ پاساژ سرای لاله زار _ کوچه باربد _ پلاک ۷۳/۱۱۱
شماره های تماس:۱۵ ۵۶ ۴۴۶_۰۹۱۲     _     ۲۰۴ ۵۶ ۳۳۹_۰۲۱
تماس با ما

نمونه هفته نامه تخصصی برق

کانون تبلیغاتی بناتدبیر_چاپ طلا_بازار بزرگ لاله زار_ماهنامه برق_مجله تخصصی برق

آخرین اخبار سایت

پایگاه آموزشی سایت بنا تدبیر همواره می کوشد تا آخرین اخبار پیرامون صنعت چاپ , کاغذ و گرافیک را از طریق وبلاگ آموزشی خود با کاربران وب فارسی به اشتراک بگذارد.

در حال بارگیری نوشته ها...