ساعات کاری : 10:00 تا 18:00 عصر

آدرس : تهران , لاله زار کوچه باربد

09124465615

طراحی گرافیکی شبکه های اجتماعی

طراحی گرافیکی شبکه های اجتماعی: باتوجه به رشد شبکه های اجتماعی و کشیده شدن کسب کارهای زیادی به سمت فضای مجازی بازار های سود ده نوینی به وجود امدند, که برای حضور در شبکه های اجتماعی مانند:اینستاگرام،تلگرام،فیسبوک و لینکدین و... با استفاده از تصاویر و گرافیک بسیار جذاب که در عین سادگی و جذابیت پیام منظور شما را متنقل و موفقیت مخاطبین را برای شما شامل میشود .ما برای جذب مخاطب بیشتری برا کسب و کارتان ترندهایی طراحی گرافیک برای شبکه های اجتماعی را که در سال ۲۰۲۰ وجود دارن را معرفی می کنیم.

یکی از بهترین گزینه ها برای به روز کردن طراحی گرافیکی پالت های رنگی بی صدا هستند. رنگ بی صدا به ینگی می گویند, که به ان رنگ سفید یا مشکی اضافه شده باشد.

مینیمالیسم یا ساده گرایی،در طی چندین سال گذشته بسیار مورد توتجه قرار گرفته و همچنین تعداد زیادی از کمپانی ها در حوزه فناوری از این سبک برای طراحی لیدینگ صفحه استفاده می کنند.برای اثر بخشی بیشتر مینیمالیسم طراحی های خود را روی فضای سفید متمرکز کنید.

این روزها فایلهای گیف بسیار فراگیر شده اند, ساختن گیف انمیمیشن متحرک برای معرفی برندها بسیار ایده مناسبی می باشد،این ایده باعث میشود مخاطبان نام برندتان را خیلی بهتر به یاد داشته باشند.

این روزها فایلهای گیف بسیار فراگیر شده اند, ساختن گیف انمیمیشن متحرک برای معرفی برندها بسیار ایده مناسبی می باشد،این ایده باعث میشود مخاطبان نام برندتان را خیلی بهتر به یاد داشته باشند.تصویرسازی انتزاعی و خیالیتصویرسازی یکی از پرکاربردترین های طراحی گرافیکی می باشد.کسپر،اسپاتیفای و غولهای فناوری مشهوری مانند:اپل و توییتر،همه این ها از این ویژگی استفاده می کنند. تصویرسازی خیالی به این صورت می باشد که با دارا بودن الگوهای اغراق شده و ترکیب شدن رنگ های غیر معمول،در مقابل تصویر سازی واقعب قرار می گیرد.این ترند یکی از بهترین ترندهای طراجی گرافیکی برای شبکه های اجتماعی می باشد .امیدواریم که با توجه به ایده ها و طراحی های مناسب و همچنین استفاده از سبکهای جدید برای طراحی گرافیکی شبکه های اجتماعی تان بتوانید در این بخش شبکه های اجتماعی حضوری قدرمتند داشته باشید.

کانون تبلیغاتی بناتدبیر_چاپ طلا_طراحی گرافیکی شبکه های اجتماعی_اینستاگرام،تلگرام و ...
قیمت مناسب

تمامی امور طراحی های ما(آنلاین و یا به صورت حضوری) با نازلترین قیمت صورت می گیرد.

طراحی گرافیکی در کم ترین زمان

ما میدانیم که زمان چقدر در موفقیت ویا شکست مان تاثیر میگذارد از این رو خدمات خود را در کم ترین زمان عرضه میکنیم.

طراحی حرفه ای گرافیک کانون بناتبیر

تیم حرفه ای گرافیکی بناتدبیر با سابقه درخشان از سال ۷۹ تا به امروز،آماده خدمات در عرصه گرافیک و چاپ به شما می باشد.

اصلا طراحی گرافیکی شبکه های اجتماعی چیست ؟

امروزه شرکت های و کسب های های های زیادی در جهت حفظ بازار فروش خود سعی میکنند تا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی فعالیت کنند. اما مدیریت پیج ها و صفحات و همچنین تولید محتوا جذاب برای شبکه های مجازی کاری سخت و دشوار است , به گونه ای که یک عکس یا ویدیو میتوانید فروش شما را چند برابر کند یا برعکس حتی بر برند شما نیز لطمه وارد کند, برای همین تیم حرفه ای گرافیکی بنا تدبیر (چاپ طلا) با بدست گرفتن مدیریت پیج شما برای شما عکس ها و ویدیو های گرافیکی جذاب و حرفه ای ساخته و یا حتی سایر عکس های شما را ویرایش میکند تا صفحه مجازی شما بهتر دیده شود.

طبق قانون اول فروش هر جنسی یا چیزی که بهتر و بیشتر دیده شود شانس فروش آن افزایش می یابد , پس شما با طراحی عکس های گرافیکی اغوا کننده باعث جذب کاربر به پیج خود و افزایش بازدید از سایر عکس های خود میشوید که این یعنی فروش بیشتر.

ویراش عکس های شبکه های اجتماعی

ویرایش عکس های شما و ثبت تغییرات دلخواه شما شامل به وسیله نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و کرول و ...

طراحی عکس برای شبکه های مجازی

طراحی عکس برای شبکه های مجازی با گرافیک عالی و کاربر پسند, در سایز های مختلف و با توجه به تکنیک تبلیغاتی و روان شناسی.

طراحی ویدیو برای شبکه های اجتماعی

طراحی ویدیو های کوتاه و همچنین مخصوص شبکه های اجتماعی , با گرافیک زیبا و حرفه ای همراه با تکنیک های تبلیغاتی و روان شانسی.

طراحی گرافیک به دلخواه شما

در صورتی که در نیاز به خدمات گرافیکی برای سایر شبکه های اجتماعی و صحات مجازی دارید این گزینه مناسب شماست.

طراحی گرافیک تلگرام

طراحی گرافیک مخصوص تلگرام این روش ما بر روی نوع کسب کار شما و ماهیت شبکه اجتماعی مورد نظر تمرکز میکنیم.

طراحی گرافیک اینستاگرام

طراحی گرافیک مخصوص اینستاگرام این روش ما بر روی نوع کسب کار شما و ماهیت شبکه اجتماعی مورد نظر تمرکز میکنیم.

10 سال تجربه
4600 مشتری موفق
33 ترافیک ارگانیک
1033 بازگشت سرمایه گذاری

نمونه کار های طراحی گرافیکی شبکه های اجتماعی

جهت مشاهده نمونه کار های طراحی و ساخت صفحات شبکه های مجازی ( محتوا بصری) روی تصاویر کلیک کنید , شما می توانید ادرس پیج های مورد نظر را در ادامه نمونه کار طراحی گرافیکی social media ببنید.

در حال بارگیری نوشته ها...

درباره پروژه تان به ما بگویید

در صورت نیاز مشاوره در درباره طراحی گرافیکی صفحات مجازیتان فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

نظرات مشتریان

آخرین اخبار سایت

پایگاه آموزشی سایت بنا تدبیر همواره می کوشد تا آخرین اخبار پیرامون صنعت چاپ , کاغذ و گرافیک را از طریق وبلاگ آموزشی خود با کاربران وب فارسی به اشتراک بگذارد.

در حال بارگیری نوشته ها...