پارس فولاد

تولید کننده سینی کابل و لوله فولادی

کاربرد سینی: کابلدرساخت تاسیسات الکتریکی گوناگون و در کلیه صنایع مختلف می باشد .

از سینی کابل ، در جهت زیبایی و منظم نمودن کابل کشی های با تعداد بالا در ساختمان‌ و یا سایر فعالیتهایی صنعتی که نیاز به استفاده از سیم وکابل در مقادیر بالا دارند، مورداستفاده قرار میگیرد.

رساندن نیروی برق از تابلوهای برق تا دستگاههای موجود در کارخانه های صنعتی و برق دار کردن آنها ، از وظایف و کاربردهای اصلی این تجهیز می باشد.

آرایش منظم کابلها در کنار یکدیگر در این سیستم محافظ سیم و کابل ، باعث راحتی و سهولت در اضافه و یا کم کردن کابلها ، تعویض کابلهای معیوب و اهداف توسعه ای آینده به لحاظ افزایش وسعت فضای صنعتی و یا تعداد دستگاهها می گردد.

در بخش فعالیتهای صنعتی و تولیدی ، تقریبا عدم استفاده از این تجهیز غیر ممکن بوده و مهندسین برق در طراحی تنها در انتخاب این سیستم با توجه به میزان گرم شدن کابلها و یا نوع مسیر عمودی و یا افقی تصمیم گیری می نمایند که نهایتا در یک پروژه از سینی کابل استفاده نمایند و یا نردبان کابل .

در بخش مسکونی در مقیاس کوچک معمولا از لوله های pvc و یا داکت های پلاستیکی و یا لوله های فولادی برق به عنوان جایگزین استفاده می نمایند .

اما در بخش تجاری معمولا از ترکیب سینی و نردبان کابل و لوله های فولادی برق در مسیرها استفاده می نمایند.

سینی کابل در انواع مختلفی چون سینی کابل ۴ خم و سینی کابل  ۶ خم و با ضخامت های مختلف تولید می گردد.

کابل ها می بایست در تمام طول مسیر از درون سینی کابل عبور کنند، که این می تواند شامل حرکت‌های عمودی نیز باشد  که جهت تغییر ارتفاع می توان از زانویی عمودی داخلی و خارجی استفاده نمود .

سینی‌ کابل ها باید با پیچ‌های مخصوص همچون رول بولت (همراه بارابط سینی کابل  (به صورت رابط u شکل و یا رابط بغل بند سینی کابل )) به هم پیوسته شوند .

همچنین جهت محکم کردن کابلها در درون سینی کابل می توان از بست کمربندی ( بست کابل ) استفاده نمود.

طبیعتا آرایش و منظم نمودن کابلها در درون این تجهیز امکان تغییرات و تعمیرات راحتتر را برای ما فراهم خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

چاپ طلا | طلا چاپ | Chape tala