برنامه‌های مدیریت رمز عبور چه کاربردی دارند

برنامه‌های مدیریت رمز عبور چه کاربردی دارند

برنامه‌های مدیریت رمز عبور چه کاربردی دارند

چاپ طلا : برنامه‌های مدیریت رمز عبور کاربردهای بسیاری دارند. ضمن مرور این کاربردها قصد داریم دو برنامه کاربردی LastPass و Dashlane را به شما معرفی کنیم.

رمز

آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که برای رمز عبور از شماره شناسنامه و تاریخ تولدتان استفاده می‌کنید؛ چنین کاری شبیه فاجعه است. افرادی زیادی این کار انجام می‌دهند. استفاده از پسورد ساده و معمولی برای کارت‌ بانکی و حساب کاربری ایمیل کار درستی نیست. بسیاری از کاربران کار خود را راحت کرد‌ه‌اند و به‌سادگی فقط اعداد ۱۲۳۴۵۶ را پشت سر هم تایپ می‌کنند و همین اعداد برای سال‌ها رمز عبورشان می‌شود.

رمز

حتی گاهی کلمه «password» به‌جای رمز عبور استفاده می‌شود. وقتی چنین رمز عبوری استفاده می‌کنید،‌ باید بدانید داشتن یا نداشتن آن هیچ فرقی از نظر امنیتی ندارد. گاهی اوقات رمز عبور را به‌راحتی و به‌صورت آنلاین در اختیار دیگران قرار می‌دهیم و به نکات امنیتی توجهی نداریم. برنامه‌های مدیریت رمز عبور برای چنین موقعیت‌هایی بسیار کاربردی و حیاتی به حساب می‌آیند. یک برنامه خوب رمز عبور می‌تواند در این شرایط بسیار کمک‌کننده باشد.

رمز

استفاده از یک برنامه رمز عبور خوب می‌تواند تمامی پسوردهای شما را به‌صورت ایمن محافظت کند، شما را از زحمت به خاطر سپردن انواع اعداد و حروف خلاص کند و امنیت سیستم‌ شما را افزایش می‌دهد. هر زمان لازم باشد و بخواهید نام کاربری و رمز عبور را در اختیار کسی قرار دهید،‌ با خیال راحت می‌توانید این کار را با برنامه‌های مدیریت رمز عبور به انجام برسانید. برنامه‌های مدیریت رمز عبور به شما کمک می‌کنند بدون نیاز به حفظ نام کاربری و رمز عبور، لاگین کنید. رمزهای عبور شما در سیستمی امن رمزنگاری و محافظت خواهد شد و در نهایت یک رمز عبور اصلی مرکزی برنامه را قفل می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

چاپ طلا | طلا چاپ | Chape tala